Strona
główna
Oferta
O Funduszu
Aktualności
Pliki do
pobrania
Media
BIP
Konkursy
Kontakt

Środowisko – dbam i ratuję. Konkurs dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

07.09.23

Członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Ochotniczych Straży Pożarnych województwa zachodniopomorskiego mogą kreatywnie pokazać, jak chronią środowisko i wziąć udział w konkursie organizowanym przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, Ochotniczą Straż Pożarną w Białym Borze. Partnerem konkursu jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Regionalna Dyrekcje Lasów Państwowych w Szczecinie i Szczecinku.

Założenia konkursu – w obecności Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego, posłów na Sejm RP Artura Szałabawki i Leszka Dobrzyńskiego przedstawił Marek Subocz – Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie: – Chcemy zainteresować dzieci i młodzież – członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – kwestią dbałości o środowisko, które nas otacza i zwiększyć ich świadomość ekologiczną. Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody: tor do zawodów i 10 kompletów mundurów – za zajęcie pierwszego miejsca, zestaw do nauki resuscytacji wraz z urządzeniem AED i 10 kompletami mundurów – za drugie miejsce oraz zestaw do nauki resuscytacji i mundury dla zdobywców trzeciego miejsca. Wyróżnimy także laureatów miejsc od 4 do 20, przekazując komplety mundurów.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie kilkudziesięciosekundowego spotu, przedstawiającego działania Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na rzecz ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej. Prace – do 22 września – można przesyłać na adres: konkurs@szczecin.kwpsp.gov.pl. Filmy oceni komisja, która zwróci uwagę między innymi na oryginalność, ciekawość fabuły, narrację, staranność wykonania i atrakcyjność. Wyniki będą znane na początku października. Zachęcamy do udziału!

COPYRIGHT Ⓒ 2022 WFOŚiGW w Szczecinie

  • Biuro Szczecin
  • ul. Solskiego 3
  • 71-323 Szczecin
  • tel: 91 48-55-100
  • fax: 91 48-55-101
  • sekretariat@wfos.szczecin.pl
  •  
  • Godziny urzędowania:
  • poniedziałek-piątek 8:00-15:00
facebook
twitter
youtube

Projekt i wykonanie Logicnet.pl - obsługa informatyczna firm, strony i sklepy internetowe Szczecin