'; ?> 2 mln zł więcej na wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - aktualności

aktualności

2 mln zł więcej na wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych

smog-3125312.jpg

Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na wniosek Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie po uzyskaniu pozytywnej opinii Ministra Klimatu i Środowiska zwiększył budżet Programu Priorytetowego „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa zachodniopomorskiego” o kwotę 2 mln zł w celu dofinansowania wszystkich przedsięwzięć we wnioskach złożonych w terminie naboru tj. do dnia 31.01.2022 r. i ocenionych pozytywnie na podstawie kryteriów wyboru przedsięwzięć.

Umowy z Beneficjentami Programu będą zawierane do 30.06.2022 r.

Szczegóły Programu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa zachodniopomorskiego” są dostępne na stronie wfos.szczecin.pl w zakładce Budynki wielorodzinne- pilotaż.

Data publikacji 2022-04-21 14:47 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 4 Data aktualizacji 2022-04-22 07:22 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki