'; ?> Biuletyn Naturalnie gotowy - aktualności

aktualności

Biuletyn Naturalnie gotowy

19-03-2020-naturalnie.jpg

Udostępniamy Państwu cyfrową wersję nowego wydania biuletynu Naturalnie. Tradycyjna, papierowa – jest w druku. W środku historia pomocy małemu Mikołajowi z Redostowa, którego dom został docieplony w ramach Programu Czyste Powietrze. Piszemy też m.in. o aktualnych programach Funduszu, wsparciu dla Straży Pożarnej czy nowej siedzibie międzyzdrojskich Policjantów.

Pobierz nowe wydanie

Wstęp do numeru 1(43)/2020

Programy, umowy z beneficjentami, efekty rzeczowe i ekologiczne zrealizowanych inwestycji, kwoty przyznanych dotacji i pożyczek – to bardzo ważne aspekty działań Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Na końcu każdej historii przyznanego dofinansowania jest Człowiek, który korzysta z ekologicznych rozwiązań: nowego źródła ciepła, sieci wodociągowej czy kanalizacyjnej, instalacji produkującej prąd ze słońca czy – jak w przypadku małego Mikołaja z Redostowa – ciepłego domu, który przeszedł kompleksową termomodernizację dzięki dofinansowaniu w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Jesteśmy dumni, że szczeciński Fundusz mógł się zaangażować w tę niezwykłą inicjatywę. O kampanii #WychodzęZeSmogu, a przede wszystkim o historii małego Mikołaja przeczytacie Państwo w nowym numerze biuletynu „Naturalnie”.

Zapoznając się z treścią biuletynu „Naturalnie” uzyskacie Państwo także dostęp do informacji o aktualnych i nowych Programach, dzięki którym można mądrze i skutecznie zainwestować w środowisko, w którym Wszyscy żyjemy. Zachęcamy do aplikowania o środki zarówno Narodowego, jak i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Początek roku to - tradycyjnie – czas naborów wniosków w ramach konkursów: Edukacja Ekologiczna, Ochrona Przyrody i barszczu Sosnowskiego. W nowym „Naturalnie” szczegółowe zasady ubiegania się o dofinansowanie w ramach wielu działań realizowanych w 2020 r. przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Na stronach naszego biuletynu znajdują się także prezentacje projektów już zrealizowanych przez Beneficjentów z województwa zachodniopomorskiego: między innymi stowarzyszenia Sir Edward`s, które – dzięki wsparciu Funduszu i zakupowi podwodnego drona – może przeciwdziałać kłusownictwu. Piszemy także o najnowszych ekologicznych projektach Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska czy Powiatu Choszczeńskiego.

Zapraszamy do lektury!

Paweł Mirowski - Prezes Zarządu
Robert Stępień - Zastępca Prezesa Zarządu
Data publikacji 2020-03-19 08:02 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 1 Data aktualizacji 2020-03-19 08:03 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki