'; ?> Eko-zabawa dla całych rodzin na Jarmarku Jakubowym - aktualności

aktualności

Eko-zabawa dla całych rodzin na Jarmarku Jakubowym

j1.jpg

Gry i konkursy na temat ochrony środowiska czekały na odwiedzających Ekostrefę, która przez trzy dni Jarmarku Jakubowego działała na Placu Orła Białego w Szczecinie. Wszyscy mogli wykazać się eko-wiedzą, a do szczęśliwców trafiły nagrody, wręczone przez Małgorzatę Łausz – Dyrektor Funduszu. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie był Partnerem Ekologicznym tegorocznej edycji Jarmarku.

W Ekostrefie, tworzonej przez WFOŚiGW w Szczecinie, a także Lasy Państwowe, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego, Barzkowicki Ośrodek Edukacji Ekologicznej, Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu, Drawieński Park Narodowy i Stację Morską Uniwersytetu Szczecińskiego można było wziąć udział w konkursach. Za poprawną odpowiedź otrzymywało się pieczątkę, a uzbieranie sześciu pozwalało wziąć udział w losowaniu nagród. Wśród osób, które wypełniły zadania w Ekostrefie, rozlosowano m.in. hulajnogi.

Serdecznie dziękujemy Partnerom Ekostrefy za obecność, a wszystkim odwiedzającym – za świetną zabawę!

Data publikacji 2021-07-26 12:44 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 2 Data aktualizacji 2021-07-30 12:53 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki