'; ?> Joanna Grab została powołana na funkcję Zastępcy Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie - aktualności

aktualności

Joanna Grab została powołana na funkcję Zastępcy Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie

fundusz-6.jpg

W dniu 15 grudnia 2021 r. Rada Nadzorcza Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie powołała na funkcję Zastępcy Prezesa WFOŚiGW w Szczecinie Joannę Grab.

Joanna Grab, urodzona w 1984 r., absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studiów Executive Master of Business Administration Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie związana od 2019 r., odkąd pełniła czynności nadzorcze w spółce Geotermia Pyrzyce Spółka z o.o., której Fundusz jest udziałowcem.

W latach 2017-2021 była dyrektorem w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. Kierowała Wydziałem Koordynacji Świadczeń odpowiedzialnym za współpracę międzynarodową z instytucjami w krajach Unii Europejskiej, EOG oraz Szwajcarii w zakresie Systemów Zabezpieczenia Społecznego. W Urzędzie odpowiadała za 40 osobowy zespół pracowników. Prowadziła postępowania administracyjne, współpracując z m.in. samorządami, urzędami oraz innymi instytucjami w kraju i za granicą.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami – radcowską oraz adwokacką, skupiając się na obszarach dot. głównie prawa cywilnego i administracyjnego.


Posiada doświadczenie w administrowaniu i zarządzaniu systemami informatycznymi, wspomagającymi zarządzanie w różnych obszarach.

Uczestniczka licznych szkoleń dot. m.in.: zarządzania kadrami, rachunkowości w organizacjach, skutecznego przywództwa czy cyberbezpieczeństwa.

Bezpartyjna.

Jej pasją jest fotografia, ochrona środowiska oraz podróże.

Data publikacji 2021-12-16 13:14 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki