'; ?> Konkurs dla uczniów na eko-spot - aktualności

aktualności

Konkurs dla uczniów na eko-spot

banerek-eko-kadr.jpg

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie zapraszają uczniów szkół podstawowych z całego województwa do udziału w konkursie filmowym „Eko-Kadr”, który jest organizowany w ramach 16. Dąbskich Wieczorów Filmowych.

Trzecia edycja konkursu „Eko-Kadr” jest skierowana do uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego. Zadaniem każdego uczestnika jest stworzenie krótkiego spotu ekologicznego, w którym opowiedzą o tym, jak można dbać o środowisko.

Woda i Powietrze

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach tematycznych: „Moja woda” i „Czyste powietrze”. Każda osoba może przygotować maksymalnie 2 filmy (po 1 z każdej kategorii). Filmy nie powinny przekroczyć 90 sekund, a czas na ich przygotowanie mija 22 lipca 2022 roku. Do wygrania są: konsole Nintendo Switch, tablety, głośniki oraz smartwatche. Rozdanie nagród odbędzie się w lipcu 2022 roku podczas 16. Dąbskich Wieczorów Filmowych. Szczegóły i regulamin konkursu.

Konkurs odbywa się dzięki dofinansowaniu ze środków WFOŚiGW w Szczecinie.

Data publikacji 2022-06-22 09:37 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 1 Data aktualizacji 2022-06-22 09:37 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki