'; ?> Nowy numer Naturalnie gotowy - aktualności

aktualności

Nowy numer Naturalnie gotowy

n2-2022.jpg

Program Czyste Powietrze w nowej odsłonie, czyli Czyste Powietrze+ to dla mieszkańców naszego regionu doskonałe narzędzie do zadbania o swój dom i domowy budżet, ale także – jakość powietrza, którym wszyscy oddychamy. W nowym numerze biuletynu „Naturalnie” piszemy o prefinansowaniu, czyli rozwiązaniu, dzięki któremu w wymianę źródła ciepła i termomodernizację domu nie trzeba angażować własnych pieniędzy. Nie brakuje także informacji o programie Ciepłe Mieszkanie, w którym trwa nabór dla samorządów.

Fundusz od lat wspiera działania edukacyjne, a w tym roku ma do tego dwa nowe narzędzia. To realizowany wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, a także program Eko-Pracownia, dzięki któremu w szkołach powstają nowoczesne sale naukowe, tematycznie nastawione na przyrodę, biologię, geografię, fizykę i chemię. O nowościach, nastawionych na edukację – nie tylko najmłodszych – przeczytacie Państwo na stronach „Naturalnie”.

Wśród Beneficjentów środków Funduszu nie może zabraknąć Strażaków – w nowym biuletynie informujemy o programie Mały Strażak, z którego w tym roku skorzysta 150 Ochotniczych Straży Pożarnych, a także programie Remiza, pozwalającym przeprowadzić termomodernizację remiz i wymienić oświetlenie na energooszczędne.

Najmłodszym Czytelnikom polecamy gry i zabawy na stronach poświęconych edukacji ekologicznej.

Zapraszamy do lektury!

 

Marek Subocz

Prezes Zarządu

 

Joanna Grab

Zastępca Prezesa Zarządu

WFOŚiGW w Szczecinie

Pliki do pobrania
  1. pdf Biuletyn Naturalnie 2 2022 Rozmiar pliku 9.36 MB Data dodania 2022-12-09 10:46
Data publikacji 2022-12-09 10:46 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 1 Data aktualizacji 2022-12-09 10:49 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki