'; ?> Nowe Naturalnie gotowe - aktualności

aktualności

Nowe Naturalnie gotowe

06-12-2019-naturalnie.jpg

Mieszkańcy Pomorza Zachodniego chcą oddychać dobrej jakości czystym powietrzem, a dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie działania na rzecz ograniczenia smogu i likwidacji niskiej emisji są priorytetowe. Fundusz umożliwia uzyskane atrakcyjnego dofinansowania w ramach wielu programów, dopasowanych do różnych potrzeb beneficjentów. W najnowszym wydaniu „Naturalnie” przeczytacie Państwo o możliwościach aplikowania o środki w ramach Programów: „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd” oraz pożyczek dla Osób Fizycznych z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby. Na początku okresu grzewczego odpowiadamy także na najczęściej zadawane pytania dotyczące programów, nastawionych na rozwiązanie problemu smogu.

W naszym biuletynie informujemy także o planach na zbliżający się, 2020 rok. Niedługo po jego rozpoczęciu zostaną uruchomione nabory dotyczące Edukacji Ekologicznej, Ochrony Przyrody czy usuwania barszczu Sosnowskiego. Planujemy także kolejny nabór w ramach Programu „Mały Strażak”, który pozwala jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych kupić wyposażenie i ubrania niezbędne w akcjach ratowania życia i zdrowia mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego. W kończącym się roku Fundusz przeznaczył na ten cel pół miliona złotych.

Na stronach „Naturalnie” także – w miniaturze – największa w Polsce zielona ściana, która będzie cieszyć oczy odwiedzających kompleks usługowy Posejdon. Niejako przy okazji prezentujemy podobną - nieco mniejszą - ścianę, która „wyrosła” w koszalińskim biurze WFOŚiGW. Zachęcamy także do aplikowania o granty w ramach Funduszu Naturalnej Energii oraz do wizyty w szczecineckim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.

Zapraszamy do lektury!

Paweł Mirowski

Prezes Zarządu

Robert Stępień

Zastępca Prezesa Zarządu

Pliki do pobrania
  1. pdf wfos-szczecin-biuletyn-4-2019.pdf Rozmiar pliku 3.11 MB Data dodania 2019-12-06 14:21
Data publikacji 2019-12-06 14:21 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 1 Data aktualizacji 2019-12-06 14:24 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki