'; ?> Nowe wydanie biuletynu Naturalnie nr 2 2020 - aktualności

aktualności

Nowe wydanie biuletynu Naturalnie nr 2 2020

30-06-2020-naturalnie.jpg

Zmiany w Programie Priorytetowym Czyste Powietrze, nowy Program – Moja Woda i działania Funduszu w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 – to tylko niektóre tematy nowego wydania biuletynu Naturalnie.

15 maja 2020 r. zostały ogłoszone przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie zmiany w Programie Priorytetowym Czyste Powietrze. Do najistotniejszych zmian, z punktu widzenia Beneficjentów Programu, można zaliczyć uproszczenie zasad przyznawania jak i samego wniosku o dotację i skrócenie czasu rozpatrywania wniosku o dofinansowanie z 90 do 30 dni. W nowym wydaniu biuletynu Naturalnie czeka na Państwa duża dawka wiedzy o najważniejszych zmianach w Programie, dzięki któremu można uzyskać atrakcyjne wsparcie na wymianę źródła ciepła i kompleksową termomodernizację domu jednorodzinnego.

Fundusz, by chronić pracowników, a także Beneficjentów w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, wprowadził rozwiązania ułatwiające obsługę zawartych umów, możliwość skorzystania z pożyczek na zachowanie płynności finansowej, a także zainicjował działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Przedstawiamy je na stronach czerwcowego Biuletynu.

W nowym wydaniu Naturalnie także podsumowanie 2019 roku, w tym wsparcia udzielonego przez Fundusz Państwowej i Ochotniczym Strażom Pożarnym na zakup wozów ratowniczo-gaśniczych oraz sprzętu niezbędnego w akcjach ratowania zdrowia i życia mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego.

Siłą Funduszu są Beneficjenci, aplikujący o środki na działania prośrodowiskowe, stąd nie może zabraknąć dobrych praktyk i prezentacji najciekawszych zrealizowanych projektów. W najnowszym numerze zabieramy Państwa na wieżę widokową w Puszczy Goleniowskiej i malownicze szlaki w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.
 
Przeglądając nowy Biuletyn nie sposób nie zauważyć bardzo ważnych dla Funduszu dzieci, które bardzo chętnie wzięły udział w zorganizowanym z okazji Dnia Ziemi konkursie: „O Ziemię dba się tu-nie tylko w jej Dniu!”, przygotowując aż 222 prace plastyczne i multimedialne. Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem konkursu i obejrzenia galerii laureatów.

Zapraszamy do lektury!

Pliki do pobrania
  1. pdf naturalnie-2-2020.pdf Rozmiar pliku 19.57 MB Data dodania 2020-06-30 13:29
Data publikacji 2020-06-30 13:29 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki