'; ?> Nowe wydanie biuletynu Naturalnie - aktualności

aktualności

Nowe wydanie biuletynu Naturalnie

02-04-2019-naturalnie-news.jpg

W najnowszym wydaniu „Naturalnie” nie brakuje najświeższych informacji o Programie „Czyste Powietrze”, a także o pozostałych działaniach podjętych przez Fundusz, skierowanych do szerokiego grona beneficjentów, w tym programach dotyczących edukacji ekologicznej, ochrony przyrody czy odbudowy populacji pszczół.

Na stronach biuletynu znajdziecie Państwo także szereg wskazówek, jak – zgodnie z nowymi zasadami – oznakowywać inwestycje i pojazdy kupione przy finansowym wsparciu Funduszu. Zachęcam również do lektury artykułów poświęconych ogólnopolskiemu Projektowi Doradztwa Energetycznego, w ramach którego Doradcy Energetyczni podpowiadają jak mądrze, odpowiedzialnie i z troską o środowisko realizować projekty proekologicznie.

Tradycyjnie – dajemy beneficjentom okazję do zaprezentowania swoich projektów zrealizowanych przy wsparciu finansowym Funduszu. W tym numerze warto zwrócić szczególną uwagę na podsumowanie dotychczasowej działalności Zachodniopomorskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Warto także – za pośrednictwem naszego biuletynu – zajrzeć do nowoczesnego i ekologicznego przedszkola w Węgorzynie, zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Unieściu czy na Wzgórze Rolanda w Łobzie, które odzyskało dawny blask.

Zachęcam do lektury!
 

Paweł Mirowski

Prezes Zarządu

Data publikacji 2019-04-02 00:00 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki