'; ?> Nowy numer biuletynu Naturalnie gotowy - aktualności

aktualności

Nowy numer biuletynu Naturalnie gotowy

07-09-2021-naturalnie-cut.jpg

W nowym numerze biuletynu Naturalnie możecie Państwo przeczytać o programach wsparcia dla Ochotniczych Straży Pożarnych, których członkowie – często z narażeniem życia – służą mieszkańcom i środowisku. Piszemy także o mechanizmach na rzecz ograniczenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery, a więc nowościach w Programie Czyste Powietrze, a także – pilotażowym Programie wsparcia wymiany źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych, realizowanym przez szczeciński Fundusz. Co napawa optymizmem – dobre praktyki z realizacji tego programu w województwie zachodniopomorskim mają szansę zostać wykorzystane w skali całego kraju.

Bardzo ważna dla mieszkańców i środowiska, o czym przekonać mogły ulewne deszcze w naszym regionie, jest także sprawność urządzeń wodnych. Fundusz we współpracy z Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie wesprze w tym zakresie spółki wodne, przekazując środki między innymi na oczyszczanie rowów melioracyjnych.

Na stronach Naturalnie przeczytacie Państwo także o modernizacji Katedry pw. Św. Jakuba w Szczecinie, dofinansowanej ze środków Funduszu. Piszemy również o nowym samochodzie elektrycznym, który służy pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii, a także zaglądamy do Morzycówki – wałeckiego Ośrodka Edukacji Ekologicznej, w której – przy wsparciu Funduszu – pojawiły się nowości dla odwiedzających.

Zapraszamy do lektury!

 

Pliki do pobrania
  1. pdf Naturalnie 2/2021 Rozmiar pliku 4.76 MB Data dodania 2021-09-07 10:07
Data publikacji 2021-09-07 10:07 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 1 Data aktualizacji 2021-09-07 10:07 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki