'; ?> Perspektywy dla rozwoju internetu rzeczy. Konferencja z udziałem Prezydenta RP w Stargardzie - aktualności

aktualności

Perspektywy dla rozwoju internetu rzeczy. Konferencja z udziałem Prezydenta RP w Stargardzie

30-01-2020-internet-rzeczy.jpg

"Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki. (...) Rozwój internetu rzeczy jest najbliższą przyszłością." - mówił Prezydent Andrzej Duda do uczestników konferencji "Perspektywy dla rozwoju internetu rzeczy-Samorząd przyszłości", która odbyła się 30 stycznia 2020 r. w Stargardzie.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie reprezentował Prezes Zarządu Paweł Mirowski. O dzialaniach Narodowego i Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie innowacyjności opowiedział Artur Szymon Michalski - Zastepca Prezesa Zarządu NFOŚiGW.

Konferencja zostałą zorganizowana przez Kancelarię Prezydenta RP i Ministerstwo Cyfryzacji. Podczas niej działał punkt informacyjny, w którym można było poznać szczegóły programów realizowanych przez Narodowy oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, a także skorzystać ze wsparcia w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego.

Data publikacji 2020-01-31 09:45 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 1 Data aktualizacji 2020-01-31 09:45 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki