'; ?> Realizacja zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej - aktualności

aktualności

Realizacja zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej

18-08-2020-konfa-koszalin.jpg

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie oraz Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 18 sierpnia 2020 roku w koszalińskim biurze Funduszu zorganizowały konferencję: Realizacja zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej. Efekty działalności Projektu Doradztwa Energetycznego i realizacji Programu Priorytetowego „Moja Woda” w Województwie Zachodniopomorskim.

Jej celem była analiza stanu realizacji zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej w Polsce oraz wpływu pandemii na sektor elektroenergetyczny i bezpieczeństwo energetyczne Polski. W drugiej części konferencji zaprezentowano możliwości uzyskania wsparcia w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego, który oferuje Beneficjentom z Województwa Zachodniopomorskiego możliwość skorzystania z kompleksowych usług doradczych w zakresie inwestycji dotyczących efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Zostały również przedstawione zasady nowego Programu Priorytetowego „Moja Woda”, oferującego możliwość uzyskania dofinansowania na instalacje zagospodarowania wód opadowych i roztopowych.

W konferencji – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią COVID-19 – wzięli udział przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, spółek energetycznych i nadleśnictw.

Data publikacji 2020-08-18 15:01 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki