'; ?> Spotkanie w sprawie pilotażowego programu wymiany źródeł ciepła w budynkach wielolokalowych - aktualności

aktualności

Spotkanie w sprawie pilotażowego programu wymiany źródeł ciepła w budynkach wielolokalowych

20-10-2020-wielolokale.jpg

Przedstawiciele zachodniopomorskich samorządów 19 października br. w koszalińskim Biurze WFOŚiGW w Szczecinie wzięli udział w spotkaniu dotyczącym założeń pilotażowego programu dofinansowującego wymianę źródeł ciepła i termomodernizacje w budynkach wielorodzinnych. Program dla budynków wielorodzinnych (od 3 do 7 lokali) – podczas ostatniej wizyty w naszym regionie zapowiedział Minister Klimatu – Michał Kurtyka.

Program będzie wdrażany przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej, a jego Beneficjentem będą mogły zostać osoby fizyczne – właściciel lub współwłaściciel lokalu w budynku wielorodzinnym. Zachodniopomorskie jest jednym z województw, w których program będzie prowadzony pilotażowo.

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie dziękuje przedstawicielom gmin za merytoryczne uwagi i dyskusję podczas spotkania.

Data publikacji 2020-10-20 10:22 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 1 Data aktualizacji 2020-10-20 13:02 Zaktualizował(a) Konrad Czarnecki