'; ?> VII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2019 - aktualności

aktualności

VII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2019

08-04-2019-ose-gdansk.jpg Fot.: WFOŚiGW we Wrocławiu.

„Energetyka dla gospodarki – gospodarka dla energetyki” – to hasło VII edycji Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2019, które w dniach 8-9 kwietnia odbywa się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Biorą w niej udział przedstawiciele najważniejszych instytucji odpowiadających za bezpieczeństwo energetyczne i gospodarcze Polski, ekonomiści oraz reprezentanci świata nauki i biznesu.

W Szczycie uczestniczą między innymi Ministrowie: Środowiska – Henryk Kowalczyk oraz Energii – Krzysztof Tchórzewski. Wśród uczestników jest również Paweł Mirowski – Przewodniczący Konwentu Prezesów WFOŚiGW i Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

W programie znalazła się m.in. sesja plenarna „Polska polityka energetyczna – priorytety unijne vs polskie cele strategiczne”, debata „Współpraca energetyczna państw basenu Morza Bałtyckiego” oraz liczne sesje panelowe.

Na miejscu można uzyskać kompleksowe informacje na temat poprawy jakości powietrza i efektywności energetycznej, prezentowane przez Doradców Energetycznych z całej Polski, w tym czworga Doradców WFOŚiGW w Szczecinie.

Data publikacji 2019-04-08 00:00 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki