'; ?> Zapraszamy do Barzkowic na 32. Targi Rolne Agro Pomerania - aktualności

aktualności

Zapraszamy do Barzkowic na 32. Targi Rolne Agro Pomerania

04-09-2019-barzkowice-zapo.jpg

Co roku – tradycyjnie w drugi weekend września – spotykamy się w Barzkowicach na cieszących się dużą popularnością Targach Rolnych Agro Pomerania. To miejsce, w którym

nowoczesne rolnictwo i najnowsze, często innowacyjne technologie łączą się z bardzo ważną dla mieszkańców naszego regionu dbałością o środowisko.

Dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie - Partnera Ekologicznego Targów – to doskonała okazja do poinformowania Państwa o nowościach w bogatej ofercie programów proekologicznych. Dodatkowo można będzie uzyskać bezpłatną fachową wiedzę i poradę od Doradców Energetycznych w zakresie m. in. poprawy efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Odwiedzających Targi serdecznie zapraszamy do EKOstrefy, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje o realizowanych przez Fundusz programach, ale także ciekawie spędzić czas, biorąc udział w ekologicznych konkursach i zabawach przygotowanych przez Fundusz, Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach oraz zaproszonych Partnerów, w tym Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Szczecinie, Lasy Państwowe i Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego. Do EKOstrefy zapraszamy od piątku do niedzieli (6-8 września).

Pliki do pobrania
  1. pdf program-targow-barzkowice-2019.pdf Rozmiar pliku 358.36 KB Data dodania 2019-09-04 08:40
Data publikacji 2019-09-04 08:40 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki