'; ?> Czyste Powietrze - nowe możliwości dla zachodniopomorskich gmin Zaproszenie do udziału w webinarze - program "Czyste Powietrze"

program "Czyste Powietrze"

Czyste Powietrze - nowe możliwości dla zachodniopomorskich gmin Zaproszenie do udziału w webinarze

08-12-2020-webinar.jpg

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie serdecznie zaprasza przedstawicieli gmin z województwa zachodniopomorskiego do udziału w webinarze: „Czyste Powietrze: nowe możliwości dla zachodniopomorskich gmin”.

Webinar odbędzie się w dniu 15 grudnia 2020 r. w godzinach 11:00-13:30 na platformie Microsoft Teams. Osobom, które potwierdzą mailowo udział, zostaną dostarczone zaproszenia do uczestnictwa w webinarze.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem webinaru, którego celem jest zaprezentowanie przedstawicielom gmin z Pomorza Zachodniego nowych możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach Pomocy Technicznej Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Na mocy umowy udostępnienia środków między Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a WFOŚiGW w Szczecinie, zachodniopomorskie gminy, które zawrą porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, będą mogły uzyskać środki na pokrycie obsługi zadań związanych z realizacją przedsięwzięć dotacyjnych o podwyższonym poziomie dofinansowania w ramach wdrażania programu Czyste Powietrze.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przyjęcia zaproszenia do godziny 14:00, 10 grudnia 2020 roku na adres: promocja@wfos.szczecin.pl

Pliki do pobrania
  1. pdf 01-zaproszenie-do-udzialu-w-webinarze.pdf Rozmiar pliku 168.47 KB Data dodania 2020-12-08 10:28
Data publikacji 2020-12-08 10:28 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki