'; ?> Czyste Powietrze szkolenie dla wykonawców i instalatorów - program "Czyste Powietrze"

program "Czyste Powietrze"

Czyste Powietrze szkolenie dla wykonawców i instalatorów

12-03-2019-szkolenie-czp-www.jpg

Kilkudziesięciu przedstawicieli firm technologicznych, grzewczych i zajmujących się odnawialnymi źródłami energii wzięło udział w szkoleniu w ramach Programu Czyste Powietrze, które WFOŚiGW w Szczecinie zorganizował 12 marca w Wyższej Szkole Administracji Publicznej.

Podczas niego eksperci Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie przybliżyli szczegółowe zasady ogólnopolskiego programu, możliwości finansowania i praktyczne aspekty dotyczące wsparcia mieszkańców w realizacji inwestycji dotyczących wymiany źródła ciepła i kompleksowej termomodernizacji domu jednorodzinnego. – Chcemy zapewnić Państwu kompleksowe informacje o programie Czyste Powietrze, dzięki któremu poprawi się jakość powietrza w Polsce – mówiła Jolanta Kraszewska-Jurkowska – Dyrektor Funduszu.

Uczestnicy wzięli udział w warsztatach, podczas których został omówiony formularz wniosku o dofinansowanie. Szkolenie poprowadzili pracownicy Zespołu ds. Obsługi Osób Fizycznych WFOŚiGW w Szczecinie.

Data publikacji 2019-03-12 00:00 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki