'; ?> WFOŚiGW w Szczecinie zaprasza pracowników JST na bezpłatne warsztaty szkoleniowe dot. Czyste Powietrze - program "Czyste Powietrze"

program "Czyste Powietrze"

WFOŚiGW w Szczecinie zaprasza pracowników JST na bezpłatne warsztaty szkoleniowe dot. Czyste Powietrze

czyste-powietrze-1.jpg

Pracownicy samorządów, mający najbliższy kontakt z potencjalnymi wnioskodawcami Programu będą stanowić realne wsparcie dla osób fizycznych, ubiegających się o dofinansowanie. Ich wiedza i doświadczenie będzie nieoceniona biorąc pod uwagę fakt, iż pracownicy mają na co dzień styczność z problemami lokalnej społeczności
Celem warsztatów jest przybliżenie pracownikom powiatów i gmin zagadnień z zakresu prawidłowego aplikowania o środki oraz aspektów technicznych, związanych z realizacją działań w ramach Programu „Czyste Powietrze”.

Terminy najbliższych spotkań:

28.06.2019 r. godz. 10:00, Urząd Miasta Świnoujście.

Warsztaty będą prowadzone przez Doradców Energetycznych w ramach projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” i w całości sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Oś Priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, Działanie 1.3 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach, Poddziałanie 1.3.3.

Proszę o przesyłać zgłoszenia na szkolenia na adres: tomasz.przerwa@wfos.szczecin.pl, nie na adresy Ministerstwa Środowiska.

Data publikacji 2019-03-27 00:00 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki Ilość aktualizacji 19 Data aktualizacji 2021-05-28 22:44 Zaktualizował(a) Artur Szczybelski