'; ?> Nowy biuletyn Naturalnie-gotowy - aktualności

aktualności

Nowy biuletyn Naturalnie-gotowy

n1.jpg

Strażacy – zarówno Państwowej, jak i Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy z narażeniem zdrowia i życia służą mieszkańcom i środowisku, zasługują na szacunek i wsparcie, a w codziennych zadaniach potrzebują niezawodnego sprzętu i przyjaznych środowisku remiz, do których wracają po zakończonych akcjach ratowniczo-gaśniczych. W nowym wydaniu biuletynu „Naturalnie” nie brakuje informacji o programach na rzecz Strażaków, realizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Mieszkańców naszego regionu zachęcamy do mądrego inwestowania w środowisko i aplikowanie o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”, który po zmianach oferuje Beneficjentom nawet 79 tysięcy złotych dofinansowania. O tym, jak je uzyskać, przeczytacie Państwo w „Naturalnie”.

W biuletynie także premiera „Eko-Pracowni” – nowego programu Funduszu dedykowanego zachodniopomorskim szkołom podstawowym i średnim. Dzięki niemu powstaną nowoczesne sale dydaktyczne, które mają sprawić, że uczniowie zachwycą się fascynującym światem nauki.

Najmłodszym Czytelnikom proponujemy gry i zabawy na stronach poświęconych edukacji ekologicznej.

Zapraszamy do lektury!

Marek Subocz

Prezes Zarządu

Joanna Grab

Zastępca Prezesa Zarządu

WFOŚiGW w Szczecinie

Pliki do pobrania
  1. pdf Pobierz biuletyn Naturalnie Rozmiar pliku 12.71 MB Data dodania 2022-09-02 14:37
Data publikacji 2022-09-02 14:37 Wprowadził(a) Konrad Czarnecki