
Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy dla Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach
Strażacy Komendy Powiatowej PSP w Pyrzycach będą szybciej na miejscu akcji, ratujących ludzi i środowisko. Dziś otrzymali pojazd, kupiony dzięki m.in. naszemu dofinansowaniu. W uroczystym wydarzeniu wziął udział Waldemar Miśko – Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie.

